Balconera Lechuza kvetináč

balconera_color_lechuza

Balkónové hrantíky Balconera.

Aj v tých najväčších horúčavách budú rastliny dostatočne zásobené vodou!

Objem zásobníka je 3 alebo 5 litrov.


Dve veľkosti kvetináča, robustná povrchová úprava a inteligentné vnútro - BALCONERE sa z tradičných balkónových kvetináčov žiaden nevyrovná.

Formou a funkciou má pred všetkými zástupcami tohto druhu mnoho výhod. Robustná stavba z vysoko kvalitnému plastu ho robí  odolným voči nárazom, vetru a počasiu. Vzhľad pletiva mu tiež prepožičiava stredozemský šarm a ľahkosť. Vďaka tomu znamenito súznie s vonkajším nábytkom.

Jedinečnou BALCONERU na záver robí LECHUZA samozavlažovací systém, s ktorým je ochrana a starostlivosť o rastliny detskou hračkou.

Kvetináč BALCONERA ponúkame vo veľkostiach 50 a 80, vrátane vnútorných nádob a funkcie preliatia. K dispozícii v dvoch povrchových úpravách - imitácia ratanu (Balconera Cottage) a s hodvábne matným povrchom (Balconera Color).  

 
11
30 11130
Značky

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

Naša stránka rešpektuje vaše súkromie, preto minimalizujeme používanie súborov cookies. Pre analýzu návštevnosti a používanie webu používame Google Analytics, ako aj nevyhnutne potrebné cookies pre chod nášho webu. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácii nájdete tu: