O nás

Sme rodinná firma a máme radi kvety. Prejavovalo sa to od raného veku. Od bonsajov a skaliek, cez črepníkové rastliny, ktorých sa na internátnej izbe nazbieralo naraz aj 14 a veru neboli to africké fialky...

 

Že od roku 2010 predávame kvetináče prirodzene vyplynulo z náklonnosti a príležitosti. Pri stretnutí so značkou Lechuza bolo zrejmé, že ide o kvalitu, ktorú praktické používanie len potvrdilo. Spojenie krásy a funkčnosti si nás získalo. Jednoduchosť použitia a trvácnosť nemali konkurenciu. 

 

Začiatky predaja neboli jednoduché. V tejto oblasti boli rastliny všetko čomu sme rozumeli, ostatné bolo potrebné doštudovať, vyskúšať, vybudovať. Metódou pokus/omyl a neustálou prácou (aj na sebe) sme získali to čo si na tomto projekte ceníme najviac - spokojnosť našich zákazníkov.

 

Už nie je potrebné robiť kompromisy. Môžete sa obklopiť bujnou a pestovanou zeleňou a pri tom mať čas na koníčky, rodinu, cestovať, alebo byť pracovne vyťažený a o to viac oceniť atmosféru pokoja a harmónie ktorú kvety pomáhajú vytvoriť.  

 

Aj zákazníci, ktorým dovtedy žiadna rastlina nevydržala sa s Lechuzou tešia z krásnych a zdravých rastlín. Dávame na základe vlastnej skúsenosti a rady príležitosť k dlhodobému zážitku zo spojenia prírody a dizajnu.

 

Hľadáte najkratšiu cestu k spokojnosti? Máme v rozličných podmienkach dlhodobo otestované všetky rozmery kvetináčov. Napríklad v interiéri od najmenších modelov až po Rondo 40. Vieme o ich možnostiach a údržbe, o ich potenciáli. Za najbližších spolupracovníkov máme pestované rastliny. Tie nám o nich povedia najviac.

 

Pre viac prírody kdekoľvek.

 

 

 

Stanislav a Zuzana

 

Mana-Sk, s.r.o.