Referencie

Vyberáme zo skúseností našich zákazníkov:

zamerane_na_lechuza1

"Ked sa povie samozavlazovaci kvetinac, tak to o kvetinacoch Lechuza plati doslovne. Uplne uzasne su,ked odchadzate na dovolenku, alebo par dni z domu prec. Vtedy najviac ocenite, ze si ich sami zavlazite na cele obdobie dovolenky a nemusite otravovat susedku, aby vam zaliala kvety."

Zuzana, Sereď


"Všetky výrobcom uvádzané skvelé vlastnosti kvetináčov Lechuza si už roky overujem v praxi, no musím k nim dodať ešte jednu - mám ich v záhrade už 4 roky a perfektne sa udržiavajú, vyzerajú ako nové. Ľahká údržba je na nezaplatenie, nebojte sa bielej farby, odporúčam. Investícia do kvetináčov Lechuza sa vám mnohonásobne vráti v nekonečnej dĺžke ich používania bez zmeny tvaru či farby."

"V kvetináči Lechuza moje milované orchidey majú nielen perfektný závlahový komfort ale navyše v ňom aj najlepšie vyzerajú. HOTOVÁ MISS ORCHIDEA."

Justína, Poprad


"Sú super, hlavne ak idete pozrieť vnúčatá a doma ostane len zábudlivý manžel, ktorý na polievanie zabúda, alebo je veľmi ochotný a kvety preleje. Moje sú stále ako nové, kvety len presádzam, keď už vyrastú z kvetináča. Stretla som susedu, ktorá sa mi sťažovala, že sa jej nedarí pestovať Zamiokulkas. U nás rastie ako burina, nestačím ho presádzať."

Eva, Snina 


 

Prejsť na ponuku kvetináčov.

 

 

 

Naša stránka rešpektuje vaše súkromie, preto minimalizujeme používanie súborov cookies. Pre analýzu návštevnosti a používanie webu používame Google Analytics, ako aj nevyhnutne potrebné cookies pre chod nášho webu. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácii nájdete tu: