Nový Cube color 14 na bylinky

Predstavujeme Vám Cube color 14 od Lechuza 

Kvetináč od Lechuza vhodný (nielen) na bylinky.

Nech pestujete akékoľvek bylinky - môžete ich teraz začať pestovať aj priamo vo Vašej kuchyni. Vďaka zavlažovaciemu systému na báze knôtov od Lechuza sa Vašim bylinkám dostane práve toľko vody, ako potrebujú a ostanú dlho čerstvými.

Kvetináč Cube color 14 Lechuza je vhodný pre všetky druhy štandardných kvetináčov na bylinky v priemere od 10 do 12 centimetrov. Do kvetináča s bylinkami jednoducho vložíte knôt, poskladáte ukazovateľ stavu vody a vložíte do vnútornej vložky. Do kvetináča vložíte bylinky v štandardnom plastovom obale priemeru 10 -12 cm, do ktorého vsuniete tyčinku s knôtmi, zabezpečujúcu samozávlahu.

dispozícii v nasledujúcich farbách: Biela, sivá, zelená limeta. Do vypredania zásob aj limitovaná edícia muškátová hnedá

Rozmery Cube color 14 Lechuza: 14*14cm, výška 13,5 cm, vnútorný priemer na nádobu: max. 12 cm

Objem vody: 0,4 litra, vnútorný objem zeminy (v plastovom kvetináči) max. 1 liter, max. odporúčaná výška rastliny 20 cm.

 

Návod na zloženie Cube 14 color Lechuza:

Balenie Cube color 14 Lechuza pozostáva z vnútornej a vonkajšej nádoby a sáčku s knôtovým systémom samozávlahy, ukazovateľ stavu vody. Obsah sáčku vyberte, červenú tyčinku ukazovateľa stavu vody založte do rovnakej červenej časti (nie do polystyrénu spodku plaváku), vložte do otvoru pripraveného ako ukazovateľ stavu vody vo vnútornej vložke, na vrchnú časť priložte sklenenú krytku ukazujúcu hladinu. Systém knôtu pripevnený o obidva okraje vložte do stredu kvetináča s rastlinami a vložte do strednej časti vnútornej vložky. Do vonkajšej vložky nalejte vodu a Váš kvetináč Cube color 14 je pripravený na použitie. Veľa pestovateľských úspechov!

 Kvetináč Cube color 14 v našom elektronickom obchode