Novinky 2018 - Yula a Cube Color Triple

Od januára 2018 Lechuza rozšírila sortiment kvetináčov o nové modely Yula a Cube Color Triple (Balconissima) s okamžitým systémom samozávlahy bez nutnosti presádzania rastliny. Do kvetináča jednoducho vložíte knôt, poskladáte ukazovateľ stavu vody a vložíte do vonkajšej nádoby. Spoľahlivá samozávlaha s okamžitým efektom. Tento systém už poznáme z modelu Cube Color.

Yula

Opticky vyvážená kombinácia stolového kvetináča, tašky na rastliny a krhličky na polievanie. Pre modernú domácnosť a potešenie z rastlín kdekoľvek.  E-shop.

 

Cube Color Triple (Balconissima)

Pre najjednoduchšie sadenie rastlín na balkón. S držiakmi v cene setu. Cube Color Triple od Lechuza ponúka miesto pre tri kvetináče s kvetmi. Vďaka systému knôtov sú rastliny dlho a optimálne zásobované vodou. E-shop.

 

 

Naša stránka rešpektuje vaše súkromie, preto minimalizujeme používanie súborov cookies. Pre analýzu návštevnosti a používanie webu používame Google Analytics, ako aj nevyhnutne potrebné cookies pre chod nášho webu. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácii nájdete tu: