Cascada/ Cascadino veža

 
  • 1 z 10
 

Novinka z rady color od Lechuza vhodná pre kvety, bylinky, ovocie a zeleninu. Pre bohatú výsadbu v minimálnom priestore.

Dostupnosť Na sklade
Cena €66,66 bez DPH
€79,99    
Značka Lechuza
Webová stránka značky lechuza.de/
Kategória Cascada
Záruka 2 roky
 

Veža zložená z kvetináčov Cascada a Cascadino od Lechuza s otvormi na priame sadenie a so samozavlažovacím systémom Lechuza. Spojené spájajúcim dielcom, sivá farba. Možnosť použiť bez spojovacieho dielca aj ako dva samostatné kvetináče, menší Cascadino je v ponuke aj ako visiaci kvetináč.

Chcete rastliny ochrániť pred slimákmi? Skúste vežu Cascada/Cascadino alebo 2-3 modulovú vežu Cascada. Na spodné poschodie veže posadíte rastliny, ktoré slimákom nechutia: oregano, tymián, rozmarín, cesnak, pažítku. Použité rastliny musia byť dostatočne veľké, nie príliš mladé. Nad nimi sa bude dariť rastlinám, ktoré chcete pre slimákmi ochrániť - napríklad bazalke. Okrem uvedených slimákom nechutia napríklad aj šalvia, materina dúška, nechtík, yzop, levanduľa, hortenzia, pivonka, kosatec a petržlen.

 

 cascada_lechuza_rozmery (3)

Hmotnosť 7 kg
Použitie (?) na balkón/terasu
Farba čiernosivá
Povrch (?) hladký (Color)
Tvar prierezu (?) kruh
Výška (?) 50-80 cm
Šírka (?) 40-50 cm
 
Naša stránka rešpektuje vaše súkromie, preto minimalizujeme používanie súborov cookies. Pre analýzu návštevnosti a používanie webu používame Google Analytics, ako aj nevyhnutne potrebné cookies pre chod nášho webu. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácii nájdete tu: